^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 3W 240LM 3.000K SAND GREY 120° CRI80 IP54 -LG5819G-400

^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 3W 240LM 3.000K SAND GREY 120° CRI80 IP54 -LG5819G-400
16,12€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: LG5819G-400
- EAN: 5208055087006
Περιγραφή
^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 3W 240LM 3.000K SAND GREY 120° CRI80 IP54 -LG5819G-400
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Υλικό (δευτερεύον) | ABS+SLC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 3 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 230 lm |

















